Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Київський театр «Тисячоліття». Вистава "Французький поцілунок"

11 квітня 2020, 17:00, субота
Інформація уточнюється
минула подія
Російською мовою

Про подію

Наша НОВИНКА – музична комедія «Французький поцілунок»
Вистава насичена музикою та танцями за п’єсою Р. Хоудона «Паніка»
 
Чи могли Герої цієї історії передбачити якими сюрпризами та несподіванками обернеться їх захоплення «коханням на стороні»!?
Жінка звільнила вечір для зустрічі із коханцем, а «добропорядний» Чоловік відправляється у нібито відрядження, але насправді – до своєї коханки… Усе ідеально заплановано та шито-крито. Але раптом щось іде наперекосяк! Неочікувано усі шукачі любові опиняються разом закритими на цілі вихідні! Та ще й з дизайнером та сантехніком, які тільки но роблять ситуацію важче. І ось тепер наші Герої мусять дуже постаратись, щоб вогненебезпечні заздрощі не призвели до жертв!
 
Режисер – Ірина Малигіна
 
Ролі виконують:
Роджер - Максим Даньшин/Олександр Міронов
Клеріс - Ірина Малигіна 
Родні - Геннадій Світіч 
Дейзи - Евгенія Белова
Роберт - Валерій Стогний 
Боб - Володимир Бальон/Руслан
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Бориспіль.

Київський театр «Тисячоліття». Вистава "Французький поцілунок" відбудеться 11 квітня 2020, 17:00, субота в МБК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.